اخبار سیاسی

چه رازی در پرچم کشورهای جهان نهفته است؟

پرچم ها در ابتدا به عنوان بخشی از هویت کشور در میادین جنگ به وجود آمدند و در طی سال ها به نمادی از ارزش ها، قدمت و مقدسات سرزمین خود بدل گشته اند. پرچم هر کشوری نقش مهمی در شناخت آرمان ها، انگیزه های سیاسی، مذهب و فلسفه آن دارد و به طور کلی شرایط جغرافیایی،...

15 خرداد 1399

یاری های چین به ایران در مبارزه با کرونا ویروس قابل تقدیر است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: یاری های چین به ایران در مبارزه با کرونا ویروس قابل تقدیر است.

12 خرداد 1399

همه گیری جهانی کرونا و تلاش مجدد تروریست ها برای مانور دادن

هسته های تروریستی در برخی کشورهای منطقه تا اروپا از شرایط همه گیری جهانی کرونا برای ازسرگیری حملات خود استفاده کرده اند.

9 خرداد 1399

بعید می دانم نشست مجلس برای آنالیز کابینه الزرفی تشکیل گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، حسن شاکر رئیس فراکسیون پارلمانی بدر تاکید نمود که بعید می داند نشست پارلمانی برای اعطای رأی اعتماد به کابینه عدنان الزرفی نخست وزیر مکلف عراق برگزار گردد.

7 خرداد 1399

واشنگتن پست: میزان تلفات کرونا در آمریکا بیشتر از آمارهای رسمی است

روزنامه واشنگتن پست به نقل از متخصصان حوزه بهداشت و درمان آمریکا گزارش داد که میزان تلفات ویروس کرونا در این کشور بسیار بیشتر از آمارهای اعلام شده است.

7 خرداد 1399

وبگاه عراقی: آمریکا در عراق، صرفا خواهان تشکیل دولتِ ضد ایرانی است

یک پایگاه خبری عراقی در گزارشی تأکید کرد که آمریکا از هفده سال پیش تا کنون، هیچ خیری برای عراق نداشته و در پی نابودی این کشور است.

5 خرداد 1399

آغازمرحله دوم فروش اینترنتی ازفردا، حمایت گسترده از اصناف کرونازده

حسین مدرس خیابانی در تبادل نظر با خبرنگاران از شروع دور جدید فروش های اینترنتی از فردا (شنبه 16 فروردین 99) اطلاع داد و گفت: در پی اجرای مرحله اول فروش های اینترنتی که از 23 تا 29 اسفند برگزار گردید، قرار است که دور جدید این فروش ها با مشارکت گسترده اصناف و...

3 خرداد 1399

افشاگری ناخواسته وزیر مصری درباره بحران کرونا در سعودی

فارس نوشت: وزیر بهداشت مصر در پاسخ به اینکه چرا تعداد مبتلایان به کرونا در مصر بیشتر می شود، گفت که روزانه 15 نفر مبتلا به کرونا از عربستان وارد مصر می شود.

23 اردیبهشت 1399

هنوز از پیک کرونا عبور نکرده ایم ، علائم کرونا در سنین زیر 14 سال بروز نمی کند

معاون وزیر بهداشت ضمن تاکید بر استراتژی در خانه بمانیم و فرصت طلایی دو هفته پیش رو درخصوص ناقل بودن افراد زیر 20 سال به ویژه زیر 14 سال و انتقال بیماری از سوی آنها به بزرگترها هشدار داد.

21 اردیبهشت 1399

تعداد مبتلایان به کرونا در روسیه به 93 نفر رسید

مقامات مسئول در روسیه با تشریح اقدامات صورت گرفته برای مقابله با گسترش ویروس کرونا، یادآور شدند: تا به امروز 93 مورد آلودگی به این عفونت ثبت شده، ضمن اینکه هیچ مورد مرگی وجود نداشته و 10 درصد مبتلایان بهبود یافته اند.

16 اردیبهشت 1399

عضو فراکسیون حزب الله: مانند مقاومت نظامی، در نوک پیکان مقاومت بهداشتی هستیم

یکی از اعضای فراکسیون حزب الله در مجلس لبنان اظهار داشت همانطور که این جنبش پرچم مقاومت نظامی را بالا برد اکنون با توجه به شیوع کرونا در مقدمه صف مقاومت بهداشتی است.

14 اردیبهشت 1399

تدبیر وزارت ورزش برای مقابله با کرونا، جلوگیری از سوختن سهمیه ها

به گزارش خبرنگاران، چند هفته از ورود کرونا به ایران، شیوع گسترده آن و بحران هایی که ایجاد نموده، می گذرد. طی این مدت و برای مقابله با این ویروس، اجرای برنامه های اردویی و مسابقه ای در رشته ها و فدراسیون های مختلف به مرور کمرنگ شد تا اینکه به طور کلی تمام...

8 اردیبهشت 1399

سناریوهای مطرح برای تشکیل دولت جدید در عراق

فارس نوشت: در حالی که چندین سناریو برای تشکیل دولت جدید عراق، مطرح است، نماینده ائتلاف الفتح از طرح شدن اسامی سه شخصیت سیاسی برای نامزدی نخست وزیری اطلاع داد

2 اردیبهشت 1399

جذب سرمایه گذار و توسعه فضای سبز توسط شهرداران جدی گرفته شود

به گزارش خبرنگاران، فریدون همتی در جلسه با شهرداران استان که سه شنبه شب در سالن استانداری برگزار شد اظهارداشت: محدود بودن امکانات و منابع اعتباری شهرداری ها ایجاب می کند تا بدنبال تامین منابع جدید باشید و انتظار داریم همه شهرداران با شناسایی ظرفیت ها...

26 فروردین 1399

آخرین تصمیم های شهرداری تهران برای مقابله با کرونا ویروس

خداکرمی درباره آخرین اقدام های مدیریت شهری برای کنترل کرونا ویروس توضیحاتی داد.

25 فروردین 1399

ورود کرونا به ایران ؛ ستاد 24 ساعته بحران در تهران تشکیل می گردد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به مشاهده چند مورد بیماری کرونا در کشور، شهرداری تهران از امروز (آدینه) ستاد 24 ساعته مدیریت بحران تشکیل می دهد.

17 فروردین 1399

خلیفه حفتر با وزیر دفاع روسیه دیدار کرد

فرمانده نیروهای شبه نظامی در شرق لیبی و وزیر دفاع روسیه طی دیدار در مسکو بر لزوم اجرای تصمیمات اتخاذ شده در کنفرانس برلین حول بحران لیبی تاکید کردند.

15 فروردین 1399

تلاش مان با سیاست های نادرست مسئولان از بین رفت

دروازه بان تیم ملی فوتبال پنج نفره با اشاره به تصمیم مسئولان برای اعزام نشدن تیم ایران به پارالمپیک توکیو، گفت: تلاش های ما با تعلل و سیاست های نادرست مسئولان ورزش از بین رفت.

13 فروردین 1399

122 داوطلب نمایندگی مجلس در سیستان و بلوچستان تائید نهایی شدند

خبرنگاران/سیستان و بلوچستان رییس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: 122 نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه انتخابیه از سوی شورای نگهبان تایید صلاحیت نهایی شدند.

7 فروردین 1399

اولین توئیت ترامپ پس از تبرئه در مجلس سنا

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دقایقی بعد از رای گیری مجلس سنای این کشور و تبرئه وی از بندهای اتهامی استیضاح توئیتی را منتشر کرد.

5 فروردین 1399
تعداد: (125)