اخبار سیاسی

گره گشایی از کارخانه نفلین سینیت سراب

سیدمرتضی احمدپور - تبریز - خبرنگار: سالانه یک میلیون تن ماده اولیه آلومینیوم و صنایع وابسته در کشور مصرف می گردد که در حال حاضر فراوری 250 هزار تن از این ماده در داخل کشور صورت می گیرد. 750 هزار تن هم از کشورهایی مانند استرالیا وارد کشور می گردد.

24 مهر 1398

راهی برای درمان یا روشی برای آسیب زدن به سلامت کاربران؟!، مبارزه گوگل با تبلیغات فریب دهنده پزشکی

گوگل با اجرای سیاست جدید خود تبلیغات مرتبط دارو درمانی و ژن درمانی را مسدود سازی می نماید.

21 مهر 1398

چند واحد راکد لرستان احیاء شده اند؟

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 24 واحد صنعتی از ابتدای امسال با 90 فرصت شغلی به بهره برداری رسیده است.

20 مهر 1398

آغاز برنامه ریزی برای ارتباط رسانی به زائران اربعین در 2 استان

به گزارش خبرنگاران، ستاد ویژه اربعین حسینی با هدف ارتقای کیفیت بسترهای ارتباطی مانند سالهای گذشته با حضور معاونان وزیر از سازمانهای تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیران کل ارتباطات استانهای...

19 مهر 1398

اقدامات قهری یکجانبه مهمترین مانع بر سر راه همکاری های بین المللی برای مبارزه با فساد

نمایندگی دائم ایران در وین در بیانیه ای اقدامات قهری یکجانبه را از مهمترین موانع بر سر راه همکاری های بین المللی برای مبارزه با فساد برشمرد.

18 مهر 1398

سکوتی که فتوای قتل امام حسین(ع) شد!

وقتی پای آموختن و فراتر از آن عبرت و درس دریافت وسط باشد، فرقی نمی کند که از رفتار شخصیت های مثبت و بزرگ تاریخ درس بگیرید یا اینکه به کنکاش در رفتار و تصمیم گیری های آدم بدها و چهره های سیاه یا خاکستری بپردازید.

13 مهر 1398

هشدار وزیر دفاع یمن: درس سختی به متجاوزان خواهیم داد

مهر نوشت: وزیر دفاع یمن از درس شدیدی که ارتش و کمیته های مردمی یمن به متجاوزان در صورتی که از حملاتشان دست برندارند، خواهد داد، خبر داد.

11 مهر 1398

همکاری مشاور حاکم امارات با تیم رابرت مولر

نیویورک تایمز گزارش داد، مشاور رهبر دوفاکتوی امارات در حال همکاری با بازرسان آمریکایی است و هفته گذشته در بخشی از تحقیقات شورای ویژه تحقیقات رابرت مولر مقابل هیات منصفه شهادت داد.

6 مهر 1398

4 اثر ناملموس ایلام در فهرست آثار ملی ثبت شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: 4 اثر ناملموس استان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.

6 مهر 1398

تغییر کاربری 8 بنا با اعتبار 60میلیارد ریال در تربت حیدریه

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان تربت حیدریه و زاوه گفت: احیای آثار تاریخی که قابلیت استفاده برای گردشگری داشته اند در اولویت قرار گرفته و رشته های صنایع دستی منسوخ شده نیز احیا شده است.

2 مهر 1398

تحریم ها به دنبال بازگرداندن ایران به مذاکره است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روداو، برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، اعلام نموده است که هدف از تحریم ها بازگرداندن ایران به میز مذاکره است.

1 مهر 1398

در نشست جی 7 درباره ائتلاف دریایی خلیج فارس صحبت نشده است

به گزارش خبرنگاران، ان اچ کی با اعلام این مطلب به صحبت های شینزو آبه نخست وزیر ژاپن در اجلاس جی 7 اشاره کرده و می نویسد که آبه درباره سفر اخیر به ایران با رهبران جی 7 صحبت کرده است.

30 شهریور 1398

برگزاری 10 جشنواره فرهنگی در خلخال در زمستان 97

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: زمستان سال گذشته 10 جشنواره در راستای اجرای طرح ملی زمستان بیدار در این شهرستان برگزار گردید.

27 شهریور 1398

راه مشخصی برای فروش نفت ایران در اینستکس مشخص نشده است، صنعت حلال دو هزار میلیارد دلار درآمد داشته است

معاون مالی وزیر امور خارجه گفت: فروش نفت از مباحث مذاکراتی ایران و 1+4 بود اما هنوز راه مشخصی برای آن در اینستکس معین نشده است.

26 شهریور 1398

واکنش ائتلاف آمریکایی به فرمان عبدالمهدی درباره پرواز هواپیماها

ائتلاف آمریکایی موسوم به ائتلاف بین المللی اعلام نموده است به درخواست عبدالمهدی مبنی بر عدم پرواز هواپیماها بدون موافقت نخست وزیر عراق عمل خواهد نمود.

22 شهریور 1398

مراسم روز ملی دریای خزر 24 مرداد در بابلسر برگزار می گردد

همزمان با سالروز انعقاد کنوانسیون منطقه ای حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر، آیین گرامیداشت روز دریای خزر روز پنج شنبه 24 مرداد در بابلسر برگزار خواهد شد.

18 شهریور 1398

پرجمعیت ترین شهرهای دنیا در سال 2018

پرجمعیت ترین شهرهای جهانبا گسترش جمعیت شهری و پیشرفت های روزافروزن، در سرتاسر جهان با کلان شهرهای بزرگی روبرو هستیم که میلیون ها نفر را در خود جای داده اند. یکی از این شهرها شانگهای چین است که با دارا بودن جمعیتی بیش از 24 میلیون به عنوان پرجمعیت ترین...

14 شهریور 1398

روایت واگذار نشدن سرخابی ها، سازمان خصوصی سازی ایرادتراشی می کند؟

به گزارش خبرنگاران، واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال که صحبت های ابتدایی آن از دولت نهم آغاز شد، همچنان ادامه دارد اما با توجه به شرایط فعلی و توپ اندازی که مسئولان مرتبط در زمین یکدیگر دارند، بعید است کلاف سردرگم آن به نتیجه ای برسد به خصوص که اقدامات...

12 شهریور 1398

عمران خان: ترامپ در مسئله کشمیر میانجیگری کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، عمران خان نخست وزیر پاکستان امروز یکشنبه در صفحه توییتر خود نوشته است: رئیس جمهور ترامپ طرحی را مبنی بر میانجیگری در مسئله کشمیر، پیشنهاد کرده بود.

11 شهریور 1398

پل ارتباطی ترامپ و عربستان سوژه تحقیق دادستان ها

ایرنا نوشت: توماس باراک، همکار، دوست و حامی اقتصادی رئیس جمهوری آمریکا به سوژه تحقیق دادستان ها تبدیل شده است، او ارتباطات نزدیکی با عربستان سعودی و امارات دارد و در زمان مبارزات انتخاباتی میان این کشورها و ترامپ ارتباط برقرار نموده است.

7 شهریور 1398
تعداد: (59)