وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد

به گزارش وبلاگ طراحی آلفا، باکو - خبرنگاران - فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران بامداد پنجشنبه در راس یک هیات اقتصادی برای حضور در 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان، وارد باکو شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد

به گزارش وبلاگ طراحی آلفا، 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان روزهای 23 و 24 اسفندماه جاری در باکو برگزار خواهد شد.

در این اجلاس راهکارهای گسترش همکاری های ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه های سرمایه گذاری، تجاری، مالی و بانکی،گمرک و مسایل مرزی، ارتباطات ،انرژی و محیط زیست، کشاورزی ، امنیت غذایی و بهداشت ، علمی و آموزشی و فرهنگ و گردشگری در قالب هشت کمیته تخصصی بررسی می شود.

دیدار با الهام علی اف رییس جمهوری، نخست وزیر، وزیر اقتصاد، وزیر کشاورزی، رییس بانک ملی،رییس راه آهن و رییس گمرک جمهوری آذربایجان و حضور در همایش تجاری مشترک و بازدید از کوی صنعتی پیراللهی حومه باکو از جمله برنامه سفر دو روزه وزیر امور اقتصاد و دارایی کشورمان می باشد.

در پایان 13 اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان چند سند مربوط به نتایج این اجلاس به امضای مسوولان مالی دو کشور خواهد رسید.

12 اجلاس قبلی کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و جمهوری آذربایجان اسفندماه سال گذشته در تهران برگزار شده بود.

شبک**خاورم** 337**1392

منبع: ایرنا

به "وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران وارد باکو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید