آمریکا به همراه برزیل و کلمبیا درصدد حمله نظامی به ونزوئلا

معاون اجرایی رئیس جمهور ونزوئلا هشدار داد که آمریکا، برزیل و کلمبیا به دنبال حمله نظامی به ونزوئلا هستند.

آمریکا به همراه برزیل و کلمبیا درصدد حمله نظامی به ونزوئلا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دلسی رودریگز معاون اجرایی رئیس جمهور ونزوئلا روز دوشنبه با درج پیامی در حساب کاربری توئیتر خود، به جامعه جهانی و نهادهای چندجانبه در خصوص وقوع توطئه ای جنایتکارانه علیه ونزوئلا هشدار داد.

وی آمریکا، برزیل و کلمبیا را متهم به زمینه چینی برای انجام اقدام نظامی علیه کشورش کرد. دلسی رودریگز با درج پیامی در حساب کاربری توئیتر خود به جامعه جهانی و نهادهای چندجانبه در خصوص وقوع چنین توطئه جنایتکارانه ای هشدار داد.

معاون نیکلاس مادورو اضافه کرد که آمریکا، برزیل و کلمبیا برای به رسمیت نشناختن اراده مردم ونزوئلا به وسیله اجرای یک طرح نظامی علیه این کشور دسیسه چینی می نمایند. رودریگز استفاده از گزینه نظامی در ونزوئلا را جنایت علیه بشریت توصیف و شهروندانی که با چنین توطئه های بین المللی همسویی می نمایند را نیز در بروز این جنایت قریب الوقوع شریک دانست.

اظهارات رودریگز در تأیید سخنان ساموئل مونکادا سفیر دائم ونزوئلا در سازمان ملل ایراد می گردد که به وسیله توئیتر از برگزاری یک نشست مخفی در واشنگتن در روز 10 آوریل خبر داده بود. به گفته مونکادا، موضوع این جلسه در ارتباط با ایجاد جنگ در ونزوئلا قرار داشته است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آمریکا به همراه برزیل و کلمبیا درصدد حمله نظامی به ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به همراه برزیل و کلمبیا درصدد حمله نظامی به ونزوئلا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید