GhostWire: Tokyo بازی جدید سازندگان The Evil Within است

استودیوی بازی سازی تانگو گیم ورکس (Tango Gameworks) را به خاطر ساخت مجموعه بازی های The Evil Within می شناسیم. این استودیو در کنفرانس E3 2019 شرکت بتسدا از بازی بعدی خود به اسم GhostWire: Tokyo رونمایی کرد. طبق گفته سازندگان این بازی، برخلاف ساخته های قبلی استودیوی شان با یک بازی ترسناک طرف نیستیم و بازی GhostWire: Tokyo در سبک اکشن ماجراجویی ساخته می گردد.

GhostWire: Tokyo بازی جدید سازندگان The Evil Within است

رونمایی از بازی GhostWire: Tokyo یکی از بهترین اتفاقات کنفرانس بتسدا در E3 2019 بود. شینجی میکامی، موسس و مدیر استودیوی بازی سازی تانگو گیم ورکس، روی سن آمد تا از بازی جدید استودیوی خود رونمایی کند. با این حال، او در ساخت بازی GhostWire: Tokyo وظیفه کارگردانی را برعهده ندارد و کارگردانی بازی به ایکومی ناکامورا سپرده شده است؛ کسی که پیش از این به عنوان کارگردان هنری بازی های The Evil Within در استودیوی تانگو گیم ورکس مشغول به کار بوده است.

طبق گفته ایکومی ناکامورا، بازی جدید او در سبک ترس و بقا یا همان Survival Horror ساخته نمی گردد؛ سبکی که بازی های مجموعه رزیدنت اویل و همچنین بازی های The Evil Within در آن ساخته شده اند. بازی GhostWire: Tokyo طبق گفته کارگردان آن، در سبک ماجراجویی اکشن ساخته می گردد.

البته هنوز هم عناصر ماورایی و ترسناک در بازی وجود خواهند داشت. همانطور که از اسم بازی پیداست، بازی ترسناک است و در توکیو اتفاق می افتد. مجموعه ای از اتفاقات ماورایی در شهر روی داده است و شخصیت اصلی بازی GhostWire: Tokyo هم به دنبال کشف دلیل این اتفاقات، به مبارزه با دشمنان مختلفی بلند می گردد.

هیچ اطلاعات دیگری از بازی در دست نداریم و حتی نمی دانیم که بازی قرار است روی چه پلتفرم هایی عرضه گردد.

به انتها نسل فعلی کنسول های بازی نزدیک شده ایم و سال آینده هم قرار است شاهد عرضه نسل بعدی کنسول ها باشیم. با توجه به این که سال جاری نه گیم پلی بازی GhostWire: Tokyo را دیده ایم و نه پلتفرم های آن تعیین شده اند، احتمالا این اتفاق به این موضوع اشاره داد که بازی برای کنسول های نسل بعدی ساخته می گردد.

فعلا می توانید در ادامه تریلر رونمایی بازی را ببینید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "GhostWire: Tokyo بازی جدید سازندگان The Evil Within است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "GhostWire: Tokyo بازی جدید سازندگان The Evil Within است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید