چگونه برای عکس های سلفی ژست بگیریم؟

هر کسی خودش بیشتر از هر فرد دیگری می داند که باید از چه زاویه ای عکس سلفی بگیرد اما در کل باید یکسری اطلاعات جزئی درباره نحوه ژست دریافت در عکس های سلفی داشته باشید تا به عکس های زیبایی برسید. برای دریافت بهترین عکس سلفی باید صورت را در زاویه مناسب قرار دهید و حواس تان به نور مناسب عکس نیز باشد.

چگونه برای عکس های سلفی ژست بگیریم؟

زاویه صورت

زاویه مناسب صورت تان را پیدا کنید. زاویه مستقیم در عکس ها جذابیت چندانی ندارد. از زاویه های مختلف به دوربین یا آینه نگاه کنید. بیشتر مردم یک طرف صورت شان را در عکس ها ترجیح می دهند. شما هم می توانید همان طرف خوب صورت تان را در عکس های سلفی به سمت دوربین قرار دهید.

از زاویه بالا عکس بگیرید. عکس هایی که از زاویه بالا گرفته می شوند جذاب تر از عکس هایی هستند که از زاویه پایین گرفته می شوند.

چانه را به سمت پایین متمایل کنید و دوربین را از زاویه بالا نگه دارید. این زاویه در اعضای صورت هارمونی ایجاد می نماید.

گردن را کمی به سمت جلو بکشید. هنگام ژست دریافت سر را به دوربین نزدیک کنید تا در عکس سلفی بهتر به نظر بیایید.

حالت صورت

لبخند بزنید. برای این که لبخندتان در عکس واقعی باشد خودتان را مجبور به نیشخند زدن نکنید. فقط کافی به چیزهای شاد فکر کنید و لبخند بزنید. اگر در آن لحظه واقعا شاد نیستید اما می خواهید عکس با لبخند داشته باشید یک نفس عمیق بکشید و اجازه دهید احساسات خوب به شما غلبه کند و به شخصی فکر کنید که مسرور تان می نماید.

حالت چشم ها. چشم ها ستاره های عکس های سلفی هستند. هنگام عکس دریافت مستقیم به دوربین نگاه کنید. لبخند زدن و تماس چشمی باعث می گردد در عکس محبت آمیز تر به نظر بیایید. اگر می خواهید ظاهری کم رو و خجالتی داشته باشید به زاویه پایین و یک طرف نگاه کنید. اگر می خواهید ظاهر هیجان زده داشته باشید چشم ها را گشاد و ابروها را بالا بیندازید.

کمی لب ها را جمع کنید. با جمع کردن لب ها هم خط استخوان گونه معین می گردد و هم لب ها حجیم تر نشان داده می گردد. اگر بیش از حد لب ها را جمع کنید بیشتر شبیه مرغابی دیده می شوید.

ژست بدن

کمی به یک طرف بچرخید. برای این که کمر باریک تر و اندام زیباتر نشان داده گردد بدن را به یک طرف بچرخانید. اگر ایستاده اید وزن را روی یکی از پاها بیندازید تا ژست زاویه دارتری داشته باشید.

دست ها و پاها را خم کنید. به عنوان مثال دست را روی کمر یا پشت سرتان قرار دهید. برای ایجاد یک حالت دینامیک می توانید زانو را خم نموده و پاها را روی هم بیندازید.

هنگامی که دراز کشیده اید یک عدد بالش و یا دست تان را زیر سر قرار دهید و دوربین را در زاویه بالاتر از سطح چشم ها قرار دهید.

ژست دریافت در مقابل آینه. دریافت عکس تمام قد بدون نقص کمی سخت است اما با وجود آینه دیگر احتیاج نیست نگران این موضوع باشید.

در عکس هایی که در مقابل آینه می گیرید بهتر است نور کنار آینه باشد نه پشت شما. یا منبع نور را کنار آینه قرار دهید و یا آینه را کنار پنجره. اگر نمی خواهید دوربین در عکس معین باشد آن را خارج از قاب آینه قرار دهید.

استفاده از مطالب بدونیم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

منبع: بدونیم

به "چگونه برای عکس های سلفی ژست بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه برای عکس های سلفی ژست بگیریم؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید