می توانید حیوانات مخفی شده در این تصاویر را پیدا کنید؟

خبرنگاران - ترجمه از رسول گل افلاک: اگر به تصاویری که هر عکاس حیات وحش از طبیعت می گیرد نگاه کنید می توانید حیوانات زیبایی را ببینید که در زیستگاهشان ایستاده اند. این هنرمندان در دریافت عکس های عالی و طبیعی از حیوانات متخصص هستند.

می توانید حیوانات مخفی شده در این تصاویر را پیدا کنید؟

با این حال آرت ولف یک عکاس طبیعت رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته است. او به جای نشان دادن واضح حیوانات، با استفاده از دوربین اش عکس هایی از حیواناتی گرفته است که به نوعی با محیط پیرامونشان ترکیب شده اند و تشخیص این حیوانات در این تصاویر احتیاج به کمی دقت دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا تعدادی از این عکس ها را ببینید. آیا میتوانید حیوانات موجود در این عکس ها را پیدا کنید؟

می توانید آهو را پیدا کنید؟

آهو ها دارای رنگ پوستی قهوه ای روشن هستند که باعث می گردد آن ها با این علف های قهوه ای بلند ترکیب شوند. این حیوانات دونده های فوق العاده سریعی هستند. عکاس این عکس واقعاً خوش شانس بوده است که توانسته است قبل از اینکه فرار کند عکسی از آن بگیرد.

اگر هنوز آن را پیدا ننموده اید نگاهی به گوشه پایین سمت راست تصویر بیاندازید

پرنده موجود در عکس کجاست؟

این نوع پرنده از خانواده غاز ها می باشد. در تابستان این پرنده پر های قهوه ای و قرمز مانندی دارد تا به ترکیب شدن آن ها با رنگ زمین یاری کند، اما در زمستان پر های آن ها می ریزد و پر هایی سفید رشد می کنند که به آن ها در ترکیب با برف و استتار یاری می نماید.

می توانید این پرنده کوچک را که به طور استادانه ای در برف استتار نموده است را پیدا کنید؟ اگر به کمی یاری احتیاج دارید می توانید آن را در پایین و سمت چپ تصویر پیدا کنید.

می توانید گرگ را پیدا کنید؟

گرگ ها شکارچیان بسیار ماهری هستند، زیرا آن ها می توانند به آرامی بدون اینکه دیده شوند خود را بدون نزدیک کنند. با این حال میتوانید به راحتی در حیات وحش گرگ ها را ببینید.

اگر به یاری احتیاج دارید تا گرگ را ببینید کافی است تا نگاهی به درختی که پشت دو درخت جلویی واقع شده است، بیاندازید. گرگ کنار درخت مخفی شده است.

می توانید کیمن را ببینید؟

کیمن ها هم خانواده های کروکودیل ها و تمساح ها هستند، اما کیمن ها از کروکودیل ها تمساح ها بسیار کوچکتر می باشند. با این حال با این جثه کوچک، ولی هنوز هم آن ها شکارچیان بسیار خطرناکی هستند. می توانید کیمن سبز را در میان این زنبق ها پیدا کنید؟

یاری احتیاج دارید؟ می توانید چشمان این حیوان را در سمت چپ تصویر مشاهده کنید.

جغد شاخدار بزرگ را پیدا کنید.

پیدا کردن جغد های شاخدار بزرگ در طبیعت کار بسیار سخت و سختی است. آن ها حیواناتی شب گردند به این معنی که این حیوانات عمدتا شب ها در هوای تاریک ازلانه های خود بیرون می آیند. بینایی و دید این پرندگان در شب فوق العاده است به طوری که می توانند به راحتی در شب طعمه خود را تشخیص و به آن ها حمله کنند.

عکاس به اندازه کافی خوش شانس بوده است که جغد شاخدار بزرگ را در روز ببیند. می توانید آن را در عکس پیدا کنید؟ نگاهی به گوشه پایین سمت راست تصویر بیاندازید.

خرگوش را پیدا کنید؟

خرگوش های بی دم آمریکایی حیواناتی کوچک، اما قابل ستایش اند. توانایی این حیوانات در ترکیب با محیط اطرافشان شگفت انگیز است. می توانید به راحتی از کنار یکی از آن ها عبور کنید بودن اینکه آن ها را تشخیص دهید.

عکاس این عکس احتمالا چشمان تیزی داشته است، زیرا او توانسته است این حیوان را ببیند و از آن عکس بگیرد. توانستید خرگوش را در تصویر تشخیص دهید؟

پرنده موجود در تصویر را بیابید.

نام این پرنده توتخوار آبی است. آن ها در پارک ها، باغ ها و جنگل ها زندگی می کنند. پیدا کردن این پرنده در میان این گل های زیبا و درخشان کار سختی اشت.

پیدا شد؟ اگر هنوز نتوانسته اید کافی است از مرکز تصویر کمی به سمت چپ متمایل شوید.

مار شاخدار را پیدا کنید.

برای آن هایی که هنوز اسم مار شاخدار را نشنیده اند، این حیوان خزنده ماری به شده سمی و کشنده است. آن ها در سواحل اقیانوس اطلس در آفریقای جنوبی زندگی می کنند. قطعا هیچ وقت نمی خواهید با یکی از این مار ها روبه رو شوید که قضیه به خوبی تمام نخواهد شد!

می توانید این مار را دتصویر پیدا کنید؟ این مار تقریبا به صورت کامل در زیر شن ها مخفی شده است، اما اگر با دقت نگاه کنید می توانید چشمانش را به خوبی در تصویر تشخیص دهید.

می توانید سنجاب را در تصویر ببینید؟

سنجاب ها توانسته اند که خود را با زندگی شهری وفق دهند، پس احتمالا در زندگی تان چندتایی از آن ها را دیده اید. سنجاب هایی که شما دیده اید احتمالا قابلیت هم رنگ شدن با محیط را نداشته اند، اما سنجابی که در تصویر می بینید، به سنجاب های زمینی کالیفرنیا معروف اند که می توانند به خوبی خود را در محیط استتار کنند.

اگر احتمالا هنوز در تصویر پیدایش ننموده اید می توانید به بالای تصویر نگاهی بیاندازید.

طوطی را پیدا کنید.

طوطی های تاجدار آبی در استتار در زیستگاه جنگلی خود استاد هستند. این پرنده دارای رنگ هایی زیباست، اما رنگ پر های این پرندگان همانند رنگ درختان محیط اطرافشان است. طوطی موجود در این عکس سبز است به همین خاطر مشکل است بتوانید آن را در میان برگ های درختان تصویر پیدا کنید.

پیدا شد؟ کمی یاری احتیاج دارید؟ نگاهی به سمت چپ تصویر بیاندازید.

پرنده را پیدا کنید.

پرنده سرگردان، پرنده کوچکی است که قادر است خود را در میان سنگ ها و سنگریزه ها مخفی نماید. اگر با کمی دقت به تصویر نگاه کنید می توانید به راحتی این پرنده کرک دار را پیدا کنید.

اگر هنوز هم پیدا نشده است کافی است نگاهی به مرکز تصویر بیاندازید.

می توانید پلنگ را پیدا کنید؟

همانطور که احتمالا از قبل می دانید، پلنگ ها دارای پوششی قهوه ای مایل به زرد رنگ با نقطه هایی سیاه در سراسر بدنشان هستند. به همین خاطر است که کار سختی است تا این حیوان را در میان این علفزار زردرنگ پیدا کنید. پلنگ ها گربه سانانی بزرگ اند که می توانند با سرعتی زیاد بدوند و از درختان بالا بروند. آن ها شکارچیانی ماهراند و در تعقیب کردن طعمه هایشان استادند. می توانید پلنگ را در تصویر پیدا کنید؟

اگر هنوز نتوانسته اید کافی است تا نگاهی با پایین و کنار تنه بزرگ درخت بیاندازید.

زرافه را بیابید.

آیا زرافه را در تصویر می بینید؟ این حیوان یک زنگ نارنجی مایل به قهوه ای دارد که به خوبی با این منطقه ساوانا خشک ترکیب شده است. معمولا زرافه ها را به راحتی می توان تشخیص داد. منظور این است که آن ها یکی از بزرگترین موجودات در پادشاهی حیوانات اند و گردن درازشان را می توان از کیلومتر ها دورتر تشخیص داد. اما عکاس توانسته است به نحوی از این موجود عکس برداری کند که به خوبی در این تصویر پنهان شده است.

می توانید زرافه را ببینید؟ نگاهی به سمت راست تصویر بیاندازید.

شاهین را بیابید.

سنقر (نوعی شاهین) از بزرگترین شکارچیان در میان حیوانات است. آن ها می توانند از آسمان و فاصله ای دور طعمه خود را شناسایی و با شیرجه ای سریع آن را شکار کنند. سنقر ها اغلب دارای پر های خاکستری و قهوه ای هستند و این بدین معنی است که می توانند به راحتی در میان صخره هایی که لانه های خود را می سازند مخفی کنند.

توانستید سنقر و جوجه هایش را در این تصویر ببینید؟ از مرکز عکس کمی سمت راست را نگاه کنید.

چیتا را پیدا کنید.

اگر همه چیز را درباره چیتا ها بدانید، احتمالا می دانید که این حیوانات سریع ترین دونده ها در پادشاهی حیوانات اند. سرعت این حیوانات می تواند به 110 کیلومتر در ساعت برسد.

عکاس از زوم دوربینش برای دریافت این عکس استفاده نموده است، چونکه هیچ کس نمی خواهد با یک چیتا از نزدیک روبه رو گردد. توانستید بفهمید کجا مخفی شده است؟

مرغ مگس خوار را در تصویر پیدا کنید.

پیدا کردن این پرنده در طول روز در زیستگاهشان کار سختی است، چونکه این پرنده، پرنده ای شب گرد است. به همین خاطر است که عکاس واقعا آدم خوش شانسی بوده است که توانسته است این پرنده را در طول روز ببیند.

می توانید این پرنده را در تصویر ببینید؟ نگاهی به گوشه پایین سمت چپ تصویر بیاندازید. واقعا حیرت انگیز است که این پرنده چگونه می تواند خود را با محیط اطرافش ترکیب نماید.

کایوت کجاست؟

کایوت ها موجودات موذی هستند. آن ها داخل بوته ها پنهان می شوند و به همین خاطر می توانند به راحتی برای طعمه های خود کمین کنند.

می توانید این کایوت را در تصویر تشخیص دهید؟ کافی اس تا به مرکز تصویر نگاه کنید سپس چشمان خود را کمی به سمت چپ حرکت دهید.

بز کوهی را پیدا کنید.

این حیوانات بز های آفریقای کوچکی هستند که می توانند به راحتی از صخره های بزرگ عبور کنند و خود را از چشمان حیوانات شکارگر پنهان کنند. در این تصویر دو بز کوهی وجود دارد. آیا می توانید هر دوی آن ها را پیدا کنید؟

خب یکی از آن ها را راحت تر می توان پیدا کرد. کافی است تا نگاهی به مرکز تصویر بیاندازید. و، اما دیگری در گوشه بالا سمت راست واقع شده است.

منبع: postfun

منبع: برترین ها

به "می توانید حیوانات مخفی شده در این تصاویر را پیدا کنید؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "می توانید حیوانات مخفی شده در این تصاویر را پیدا کنید؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توانید حیوانات مخفی شده در این تصاویر را پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید