رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستان درحال ساخت تنکابن بازدید کرد

به گزارش وبلاگ طراحی آلفا، خبرنگاران - دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی روز پنجشنبه از پروژه بیمارستان فوق تخصصی 120 تختخوابی امام خمینی (ره) شهرستان تنکابن بازدید کرد.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستان درحال ساخت تنکابن بازدید کرد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، بیش از 10 سال از زمان کلنگ زنی پروژه بیمارستان 120 تختخوابی فوق تخصصی امام خمینی (ره) شهرستان تنکابن می گذرد و این پروژه ملی در طول این سال ها با مسائل زیادی از قبیل جانمایی نامناسب ، نبود زیر ساخت های مناسب ، افزایش روز افزون مصالح مورد احتیاج و بی انگیزگی پیمانکار روبرو شد که باعث شد پس از گذشت سال ها به اتمام نرسد.

این بیمارستان در زمینی به مساحت 16 هزار و 735 متر مربع در حال ساخت است و برای آن هشت تخت جراحی قلب، چهار تخت آی سی یو قلب باز، 6 تخت سی سی یو و هشت تخت آنژیوگرافی پیش بینی شده است .

معاون رئیس جمهوری در جریان سفر یک روز خود به استان مازندران قرار است مسکن محرومان مازندران را در تنکابن افتتاح کند.

بعلاوه بازدید از رینگ شهری نشتارود و عباس آباد ، استادیوم در حال ساخت چالوس و افتتاح مرکز اورژانس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر از دیگر برنامه های سفر یک روزه دکتر نوبخت به مازندران است.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستان درحال ساخت تنکابن بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از بیمارستان درحال ساخت تنکابن بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید