انتشار اطلاعیه ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان ویژه تعطیلات نوروز

ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان با صدور اطلاعیه ویژه تعطیلات عید نوروز از شرایط عادی اقامت و پذیرش مسافران نوروزی در اکثر شهرستان های استان خبر داد.

انتشار اطلاعیه ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان ویژه تعطیلات نوروز

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی , امورفرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ در این اطلاعیه که امروز جمعه دوم فروردین منتشر شده آمده است آمده؛ ضمن تبریک فرارسیدن سال 1398، با توجه به اینکه در روزهای گذشته برخی روستاها و شهرهای گنبدکاووس، گمیشان، آق قلا و بندرترکمن دچار سیل و آب گرفتگی شدند و ضمن هم دردی از آلام و مسائل مردم گرفتار در این منطقه مسافران و هموطنان عزیز به نکات زیر توجه کنند.

ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان با تشکیل دبیرخانه دائمی متشکل از 12 کمیته به منظور رفاه و آسایش حال مسافران و گردشگران نوروزی به شکل شبانه روزی در حال فعالیت است و در اکثر شهرهای استان گلستان روند پذیرش مسافر و اقامت عادی است.

ابنیه تاریخی، گردشگری و تفرجگاه های استان گلستان در اکثر شهرستان های استان مورد استقبال گردشگران مسافران نوروزی قرار گرفته و از بحران های پیش آمده در امان است.

در شرایط طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر هیچ بوم گردی های استان گلستان متحمل خسارت نشده و روند عادی خود را در پذیرش مسافر و گردشگر سپری می کند.

منبع: میراث آریا

به "انتشار اطلاعیه ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان ویژه تعطیلات نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار اطلاعیه ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان ویژه تعطیلات نوروز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید