آغاز فعالیت شعبه جایگزین شعبه میدان حسن آباد بانک صادرات ایران

شعبه جایگزین شعبه میدان حسن آباد بانک صادرات ایران از صبح امروز فعالیت خود را آغاز کرد.

آغاز فعالیت شعبه جایگزین شعبه میدان حسن آباد بانک صادرات ایران

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران، علی حاجی پور، معاون شعب و بازاریابی این بانک با بیان این مطلب گفت: چهارشنبه شب در اثر آتش سوزی انبار یراق آلات در میدان حسن آباد تهران، بخشی از شعبه 220 بانک صادرات ایران که در همان ساختمان واقع بود، دچار آتش سوزی شد اما خوشبختانه به سیستم های اصلی و صندوق این بانک آسیبی وارد نشد.

وی افزود: به دنبال این واقعه و پس از خاموش شدن آتش در صبح روز پنجشنبه، برای جلوگیری از کاهش سطح خدمات رسانی به مشتریان آن شعبه، در کمتر از 24 ساعت، با همت و تلاش مدیران و همکاران ستاد مرکزی و منطقه مرکز تهران، شعبه دیگری در نزدیکی همان بنا با همان کد شعبه، تجهیز و اطلاعات مشتریان به شعبه جدید انتقال داده شد.

معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران ادامه داد: تا اطلاع ثانوی، شعبه 220 میدان حسن آباد به ساختمان جدید واقع در خیابان حافظ، بعد از بازار موبایل ایران، نبش خیابان جامی (چهارراه عزیزخان) منتقل شده و مشتریان شعبه یادشده، امور بانکی خود را می توانند در این شعبه انجام دهند.

در روزهای پنجشنبه و جمعه، مدیرعامل، معاون شعب و بازاریابی و مدیر امور شعب تهران و البرز از شعبه حادثه دیده و شعبه جدید بازدید کردند که نتیجه آن، تجهیز شعبه جایگزین در کمتر از 24 ساعت کاری بوده است.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آغاز فعالیت شعبه جایگزین شعبه میدان حسن آباد بانک صادرات ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فعالیت شعبه جایگزین شعبه میدان حسن آباد بانک صادرات ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید